Doorgaan naar hoofdcontent

Ruime meerderheid Nederlandse huishoudens zit boven prijsplafond Smart Solar Charging wint internationale prijs met V...

de Duurzame Wereld
Ruime meerderheid Nederlandse huishoudens zit boven prijsplafond Smart Solar Charging wint internationale prijs met V...
Ruime meerderheid Nederlandse huishoudens zit boven prijsplafond Smart Solar Charging wint internationale prijs met V2G-technolo... Generatie Fryslân 235 Als organisatie van GF2035 kijken wij terug op een geslaagde eerste editie van Generatie Fryslân 2035 op 9 mei 2022. Het is de hoogste tijd voor een vervolg op deze
Lees verder

Vlissingen ontvangt € 750.000 subsidie voor De Dempo
Vlissingen ontvangt € 750.000 subsidie voor De Dempo De Provincie Zeeland verleent ruim 1,5 miljoen euro subsidie voor vijf gebiedsgerichte projecten in Zeeland voor verbetering van de woningvoorraad. Het gaat om vervangende nieuwbouw of het veranderen van gebouwen in woningen. Deze subsidie draagt bij aan de realisatie van in totaal 215 nieuwe...
Lees verder

A new platform gathers tools and resources to help energy communities move forward
A new platform gathers tools and resources to help energy communities move forward Global Goals festival Deurne 18 september vond het Global Goals festival Deurne plaats. Wethouder Tom Oomen van Duurzaamheid las hier zijn toekomstbrief voor Deurne. Hoe ziet hij de toekomst van onze gemeente?
Lees verder

Mis ze niet, de Dutch Hydrogen Days!
Mis ze niet, de Dutch Hydrogen Days! Waterstof in mobiliteit, in de gebouwde omgeving en in de industrie, dat zijn de onderwerpen die aan bod komen in […] Het bericht Mis ze niet, de Dutch Hydrogen Days! verscheen eerst op H2Platform. Greenchoice - bosprojecten Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Michel vertelt waarom hij kiest voor Eneco als werkgever
Michel vertelt waarom hij kiest voor Eneco als werkgever Solar autoproducent Lightyear nummer 1 startup in Nederland Lightyear, producent van auto's rijdend op zonne-energie, is de nummer 1 startup van Nederland. Dat blijkt uit de LinkedIn Top Startups-lijst van 2022. Deze jaarlijkse lijst, die wordt samengesteld door
Lees verder

Lancering van eerste volledig circulaire deur
Lancering van eerste volledig circulaire deur Dankzij een innovatief clicksysteem kunnen deuren makkelijk uit elkaar worden gehaald en is de eerste volledig circulaire deur een feit. Het is Berkvens Deursystemen die dit model introduceert in samenwerking met Niaga. Een 'nieuwe' en duurzame outfit Op 15 oktober is de
Lees verder

Komt een vrouw bij het energieloket: Janny uit de St. Jozef
Komt een vrouw bij het energieloket: Janny uit de St. Jozef Onlangs kwam Janny uit de St. Jozef bij het energieloket met deze vraag: 'Hoe kan ik besparen zonder investering?' Digitale transitie begint op papier 27 september 2022 Nieuwsbericht Stop op distributiecentra is onverstandig 27 september 2022 Nieuwsbericht
Lees verder

Het aftellen is begonnen!
Het aftellen is begonnen! Op maandag 10 oktober is de Schooldag van de duurzaamheid. Die datum komt steeds dichterbij en deze speciale schooldag begint met de kick-off op vrijdag 30 september. Samen met wethouder Mariëlle Giesbertz starten een aantal kinderen van verschillende scholen de kick-off. Om de dag actief te beginnen geeft de Brede School een
Lees verder

Michel vertelt waarom hij kiest voor Eneco als werkgever
Michel vertelt waarom hij kiest voor Eneco als werkgever       Global Goals festival Deurne 18 september vond het Global Goals festival Deurne plaats. Wethouder Tom Oomen van Duurzaamheid las hier zijn toekomstbrief voor Deurne. Hoe ziet hij de toekomst van onze gemeente?
Lees verder

Schrijf je in voor pachtgrond
Schrijf je in voor pachtgrond De gemeente 's-Hertogenbosch heeft grond in eigendom, die tijdelijk wordt verpacht aan agrarische ondernemers. Dit doen we, totdat de grond nodig is, voor de gemeentelijke doeleinden. Wij vinden het belangrijk dat tot die tijd grond landbouwkundig goed en duurzaam beheerd wordt. Voor het pachtseizoen 2023 kun je je via
Lees verder

Impact van Kringloopbranche blijft groot
Impact van Kringloopbranche blijft groot Ondanks een veelbewogen jaar vol maatregelen die een negatieve invloed hadden op dagelijkse bedrijfsvoering, bleef de kringloopbranche in 2021 flink impact maken. Dat is duidelijk zichtbaar door de 12.280 mensen die werkzaam zijn binnen de branche en de besparing van 137 miljoen kg CO2 door hergebruik en
Lees verder