Doorgaan naar hoofdcontent

Eerste café ter wereld met echte prijzen geopend in Breukelen.

de Duurzame Wereld
Eerste café ter wereld met echte prijzen geopend in Breukelen.
Eerste café ter wereld met echte prijzen geopend in Breukelen. Gebaseerd op de missie en visie van 'True Price' opende onlangs Het Koffiehuis in Breukelen haar deuren. Hier worden de voor ons onzichtbare kosten inzichtelijk gemaakt, en betaal je de  echte prijs voor je koffie, thee en frisdrank. Een living lab, waar volop gelegenheid is om te leren
Lees verder

Wat zijn nou eigenlijk duurzame producten
Wat zijn nou eigenlijk duurzame producten Voordat we ingaan op wat nou eigenlijk duurzame producten zijn, is het handig om te weten wat duurzaamheid is. Dit is namelijk een heel breed begrip wat daardoor ook veel verschillende kanten heeft. Wanneer je kijkt naar wat de Verenigde Poster- en flyeractie Energiecoöperatie Top &
Lees verder

Marokko plukt de vruchten van de Saharazon
Marokko plukt de vruchten van de Saharazon Het Noord-Afrikaanse land heeft een ambitieus plan om tegen 2030 52 procent van zijn totale stroomopwekking uit hernieuwbare energiebronnen te halen. Reeds in 2009 heeft Marokko een energieplan opgesteld dat erop gericht was tegen 2020 42% van de totale geïnstalleerde stroomcapaciteit hernieuwbare...
Lees verder

Unraveling the Charge‐Carrier Dynamics from the Femtosecond to the Microsecond Time Scale in Double‐Cable Polymer...
Unraveling the Charge‐Carrier Dynamics from the Femtosecond to the Microsecond Time Scale in Double‐Cable Polymer‐Based Single‐Component Organic Solar Cells Advanced Energy Materials, EarlyView. A Stable, Low Permeable TEMPO Catholyte for Aqueous Total Organic Redox Flow Batteries Advanced Energy Materials, EarlyView.
Lees verder

Rational Design and Synthesis of Nickel Niobium Oxide with High‐Rate Capability and Cycling Stability in a Wide Tem...
Rational Design and Synthesis of Nickel Niobium Oxide with High‐Rate Capability and Cycling Stability in a Wide Temperature Range Advanced Energy Materials, EarlyView. Geesinknorba and Hyzon Motors join to deliver Hydrogen-Powered RCVs Hyzon Motors signs exclusive supply contract for hydrogen-powered electric trucks
Lees verder

A Stable, Low Permeable TEMPO Catholyte for Aqueous Total Organic Redox Flow Batteries
A Stable, Low Permeable TEMPO Catholyte for Aqueous Total Organic Redox Flow Batteries Advanced Energy Materials, EarlyView.       Geesinknorba and Hyzon Motors join to deliver Hydrogen-Powered RCVs Hyzon Motors signs exclusive supply contract for hydrogen-powered electric trucks with leading European waste
Lees verder

In plaats van de rondleidingen
In plaats van de rondleidingen Helaas konden de rondleidingen niet doorgaan als gevolg van aangescherpte coronamaatregelen. Filmmakers van het project aardgasvrije wijken zijn langs geweest en hebben deze opnames gemaakt. Een korte rondleiding  tijdens de bouw van het project Het bericht In plaats van de rondleidingen verscheen...
Lees verder

In Amsterdam, a community of floating homes shows the world how to live alongside nature
In Amsterdam, a community of floating homes shows the world how to live alongside nature Een uitgebreid artikel over Schoonschip in de Washington Post-serie Climate Visionaries: 'Climate Visionaries highlights brilliant people around the world who are working to find climate solutions'. Journalist Shira Rubin bezocht onze wijk in oktober '21 en
Lees verder

Nieuwsbrief december 2021
Nieuwsbrief december 2021 In deze nieuwsbrief nieuwe fietsroutes, vacatures en energiebesparende tips. Het bericht Nieuwsbrief december 2021 verscheen eerst op Stichting Duurzame Vecht. Bacteriën die plastic eten passen zich aan vervuiling aan Locaties die sterker vervuild zijn met microplastics bevatten meer bacteriën die
Lees verder

Gemeenteraad stemt in met Transitievisie Warmte
Gemeenteraad stemt in met Transitievisie Warmte De gemeenteraad heeft op 14 december de Transitievisie Warmte vastgesteld die aangeeft hoe de gemeente Hoeksche Waard in... Het bericht Gemeenteraad stemt in met Transitievisie Warmte verscheen eerst op HoekscheWaardDuurzaam | om. Nieuwsbrief kerst 2021
Lees verder

In Amsterdam, a community of floating homes shows the world how to live alongside nature
In Amsterdam, a community of floating homes shows the world how to live alongside nature Een uitgebreid artikel over Schoonschip in de Washington Post-serie Climate Visionaries: 'Climate Visionaries highlights brilliant people around the world who are working to find climate solutions'. Journalist Shira Rubin bezocht onze wijk in oktober '
Lees verder