vrijdag 16 september 2022

Onderzoek: Europese multinationals lopen achter op VS op innovatie, klimaat en duurzaamheid

de Duurzame Wereld
Onderzoek: Europese multinationals lopen achter op VS op innovatie, klimaat en duurzaamheid
Onderzoek: Europese multinationals lopen achter op VS op innovatie, klimaat en duurzaamheid Tweederde van de bedrijven uit het wereldwijde innovatieonderzoek van Boston Consulting Group (BCG) beschouwt klimaat en duurzaamheid (K&D) als top prioriteit. Meer dan de helft geeft ook aan toegewijde K&D-innovators te zijn en zowel innovatie, als K&D tot
Lees verder

Low-carbon fuels could power Europe's bulk cargo-carrying ships – Issue 583
Low-carbon fuels could power Europe's bulk cargo-carrying ships – Issue 583 The shipping industry needs to decarbonise in order to meet global climate targets. This study compares the suitability of five low-carbon fuels to power all ships carrying bulk cargo in Europe. The results show that technologies support this transition but would
Lees verder

ElaadNL Webtalk #39 - What role do electric cars play in local energy communities?
ElaadNL Webtalk #39 - What role do electric cars play in local energy communities? De energievraag van vandaag: aansluiting verzwaren (15 sec.) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Leer van onze leden en maak kennis met Leon | Reindonk Energie & Co
Leer van onze leden en maak kennis met Leon | Reindonk Energie & Co Jouw loopje naar de glasbak Daarmee bepaal jij dat glas wordt gerecycled. En ben jij misschien wel de belangrijkste speler in de kringloop van glas! Natuurlijk zorgt je gemeente dat de glasbakken worden geleegd en het glas naar het recyclingbedrijf wordt
Lees verder

Kenniskaart wijst de weg naar opleidingen en trainingen in circulair ontwerpen
Kenniskaart wijst de weg naar opleidingen en trainingen in circulair ontwerpen Ontwerpers hebben een cruciale taak om consumentenproducten economische, ecologische en sociale waarde te geven en te laten behouden. Op de Kenniskaart Circulair Ontwerp zie je waar je kennis kunt opdoen om consumentenproducten en -diensten circulair te ontwerpen. Voor
Lees verder

Janneke Vreugdenhil – Koolhydraatarme bijbel
Janneke Vreugdenhil – Koolhydraatarme bijbel Koolhydraatarme bijbel is het naslagwerk voor iedereen die minder koolhydraten wil eten, maar beslist niet minder wil genieten. Home made Hoe maakt u kaas met gewone dingen die u zeker in huis hebt? Hoe bouwt u in twee minuten een rookoven van aluminiumfolie? Hoe maakt u thuis
Lees verder

Nederland maakt ambitie wind op zee bekend: 70 gigawatt in 2050
Nederland maakt ambitie wind op zee bekend: 70 gigawatt in 2050 Vandaag maakt het kabinet plannen bekend voor de verdere groei van windenergie op zee tot 2050. Hierbij wordt uitgegaan om in 2040 zo'n 50 gigawatt aan windvermogen op te wekken en in 2050 te mikken op zo'n 70 gigawatt. Om de industrie en samenleving in Nederland snel te kunnen
Lees verder

Inmaken
Inmaken Jonah Freud en Noni Kooiman geven in dit boek meer dan driehonderd recepten om fruit en groenten, maar ook vlees en vis in te maken en daarmee te bewaren voor later. Over inpakken In Over inpakken leren Meneer Wateetons en René Zanderink je modern koken met klassieke en soms ronduit primitieve technieken. Ze laten
Lees verder

Flavour
Flavour Yotam Ottolenghi weet als geen ander weet hoe je groenten in de spotlight zet. Flavour combineert eenvoudige recepten voor doordeweekse avonden met opvallende gerechten voor de ontspannen weekendkok. Stijgende energieprijzen: en nu? Stijgende energieprijzen: en nu? De energieprijzen rijzen de pan uit en niemand
Lees verder

Nederlandse waterstoffabrieken van HyCC nu ook naar Duitsland
Nederlandse waterstoffabrieken van HyCC nu ook naar Duitsland Het Nederlandse waterstofbedrijf HyCC wil de komende jaren waterstoffabrieken bouwen in Midden-Duitsland. HyCC ondertekende hiervoor een samenwerkingsovereenkomst met het Duitse gasbedrijf VNG AG. Het grote wildplukboek Edwin Florès beschrijft in dit boek
Lees verder

Van Bovens leftovers
Van Bovens leftovers Sinds een aantal jaar bedenkt Yvette voor Volkskrant Magazine wekelijks een seizoensrecept plus een tip om de restjes mee op te maken. Zo kookt ze zelf thuis elke dag, want Van Boven gooit nooit iets weg. Goed eten weggooien is namelijk eeuwig zonde. Van elk restje valt de volgende dag wel iets lekkers te maken, dus geeft ze voor
Lees verder