Doorgaan naar hoofdcontent

Presentaties Lokaal Klimaat Akkoord

de Duurzame Wereld
Presentaties Lokaal Klimaat Akkoord
Presentaties Lokaal Klimaat Akkoord Het bericht Presentaties Lokaal Klimaat Akkoord verscheen eerst op Energiek Velsen.       Isolatie speelt een rol bij de duurzame ontwikkeling Duurzaamheid is de sleutel tot onze toekomst. Onze toekomst is afhankelijk van duurzame ontwikkeling en duurzame
Lees verder

Ledendag 17 september 2022
Ledendag 17 september 2022 30 juli 2022 << Bij deze nodigen wij alle leden uit voor onze ledendag op zaterdag 17 september 2022. We zijn blij om u te kunnen mededelen dat we elkaar ook dit jaar weer kunnen ontmoeten.  Dit jaar brengen wij een bezoek aan Van der Avoird Trayplant, Rimpelaar 3 te Molenschot. Van der Avoird Tryplant + Read More
Lees verder

SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven
SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven In mei 2022 kondigden BrainCreators, BEMI en Naaijkens Innovative Design tijdens de Hannover Messe 'SortBotics'... Het bericht SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven verscheen eerst op Recycling
Lees verder

2 daken van de gemeente voorzien van Zonnepanelen!
2 daken van de gemeente voorzien van Zonnepanelen! Energiecoöperatie Duurzaam Riel Goirle heeft er twee nieuwe postcoderoosregeling projecten bij. De gemeente heeft de daken van Kringloopbedrijf La Poubelle en het Cultureel Centrum Jan van Besouw beschikbaar gesteld om deze door de Energiecoöperatie Duurzaam Riel Goirle te laten voorzien van
Lees verder

Vacature Secretaris Duurzaam Riel Goirle
Vacature Secretaris Duurzaam Riel Goirle De stichting duurzaam Riel Goirle zoekt voor het bestuur een nieuwe secretaris. Onze huidige secretaris, John van den Hout is helaas gestopt. We zullen John zijn professionele aanpak en betrokkenheid in ons bestuur gaan missen.     De secretaris vervult binnen het bestuur een belangrijke functie. Zij /hij het
Lees verder

SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven
SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven In mei 2022 kondigden BrainCreators, BEMI en Naaijkens Innovative Design tijdens de Hannover Messe 'SortBotics'... Het bericht SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven verscheen eerst op
Lees verder

29 Jul 2022 | Story As heatwaves blanket Europe, cities turn to nature for solutions
29 Jul 2022 | Story As heatwaves blanket Europe, cities turn to nature for solutions Gazprom doet meer om het klimaat te redden dan Shell De kolencentrales nog even aan de gang houden is niet alleen beter voor het klimaat, maar scheelt ook compensatie aan RWE en Uniper, stelt Han Blok. Het bericht Gazprom doet
Lees verder

Kustwacht heeft nieuwe telefoonnummers
Kustwacht heeft nieuwe telefoonnummers Het operationele nummer van de Kustwacht verandert. Vanaf nu is het Kustwachtcentrum te bereiken via +31 (0) 88 - 958 4000 . Ook de nummers van de Radio Medische Dienst en de persvoorlichter van dienst veranderen. Het alarmnummer 0900-0111 verandert niet. Voor alle hulpdiensten, partnerorganisaties en
Lees verder

Bijna een vijfde meer hernieuwbare energie in juli
Bijna een vijfde meer hernieuwbare energie in juli In juli is bijna een vijfde meer hernieuwbare energie opgewekt dan dezelfde maand het jaar ervoor. Zonnestroom had daar een groot aandeel in. Omdat de kolencentrales redelijk veel draaiden, droeg ook de bijstook van biomassa bij aan de groei. Dit blijkt uit de maandcijfers van Energieopwek.nl
Lees verder

Inschrijving geopend voor eerste deelauto's in gemeente Molenlanden
Inschrijving geopend voor eerste deelauto's in gemeente Molenlanden MOLENLANDEN • Na een succesvolle interessepeiling hebben stichting Duurzaam Molenlanden, de gemeente Molenlanden en OnzeAuto de knoop doorgehakt. Wil je zonnepanelen? Lees snel verder Als je de keuze hebt gemaakt om zonnepanelen te leggen, kan dat door
Lees verder

Meer liggende boilervaten voor warmtepompen op de markt
Meer liggende boilervaten voor warmtepompen op de markt Vorig jaar bracht Nibe de eerste liggende spiraalboiler voor warmtepompen op de markt. Inmiddels zijn twee andere fabrikanten gevolgd. Dat is niet... E-learning beschikbaar voor bepalen maximaal geluid warmtepompen Sinds 1 april 2021 gelden er geluidseisen voor
Lees verder