vrijdag 25 februari 2022

Stedin verwarmt eerste woning met waterstof: primeur voor dorp Stad aan ’t Haringvliet

de Duurzame Wereld
Stedin verwarmt eerste woning met waterstof: primeur voor dorp Stad aan 't Haringvliet
Stedin verwarmt eerste woning met waterstof: primeur voor dorp Stad aan 't Haringvliet Het Zuid-Hollandse dorp Stad aan 't Haringvliet in de gemeente Goeree-Overflakkee heeft een primeur: netbeheerder Stedin verwarmt dat voor het eerst een woning met waterstof. Dat gebeurt in het Inspiratiehuis. Goededoelenactie Navetto en
Lees verder

Landelijke Opschoondag op 19 maart: elke verpakking telt
Landelijke Opschoondag op 19 maart: elke verpakking telt Biedingen offshore windparken bij New York lopen op tot $3,4 mrd Het Amerikaanse Bureau of Ocean Energy Management (BOEM) zet in een veiling zes gebieden voor de ontwikkeling van offshore windparken in de markt. De kavels bieden samen ruimte aan naar
Lees verder

Nieuwe startdatum Omgevingswet 1 januari 2023: gemeenten kunnen zonnepanelen nog niet verplichten
Nieuwe startdatum Omgevingswet 1 januari 2023: gemeenten kunnen zonnepanelen nog niet verplichten De nieuwe datum waarop de Omgevingswet in werking zal treden is door minister De Jonge voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening vastgesteld op 1 januari 2023. Hiertoe is beslote na overleg met andere overheden. Project in
Lees verder

Postcoderoossubsidie: realisatietermijn zonnepanelen verlengd naar 2 jaar
Postcoderoossubsidie: realisatietermijn zonnepanelen verlengd naar 2 jaar De realisatietermijn voor projecten met zonnepanelen die gebruikmaken van de Subsidieregeling coöperatieve energieopwekking, ook wel bekend als postcoderoossubsidie, is verlengd naar 2 jaar.       Nieuwe startdatum Omgevingswet 1 januari
Lees verder

Vacature gegevensanalist
Vacature gegevensanalist 21,6 uur per week (0,6 fte) Ben jij analytisch sterk, ga je graag gestructureerd te werk en heb je het vermogen om zowel in te zoomen op details, als uit te zoomen om overzicht te creëren?  Lees dan snel verder want dan zijn we op zoek naar jou! Je functie Samen met je collega gegevensanalist...
Lees verder

LIVE 1 maart 15:00 VER Webinar Resultaten Nationale EV en Berijdersonderzoek 2021
LIVE 1 maart 15:00 VER Webinar Resultaten Nationale EV en Berijdersonderzoek 2021 ACM doet nader onderzoek omdat Ziggo niet overal vrije modemkeuze biedt De ACM gaat onderzoeken waarom niet alle klanten van Ziggo hun eigen eindapparaat kunnen aansluiten. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen
Lees verder

Oproep Klimaatplein en OWA-Armor: 'Gooi geen kosten over de schutting van de toekomst'
Oproep Klimaatplein en OWA-Armor: 'Gooi geen kosten over de schutting van de toekomst' In een uitzending van ICTWaarborg Live van 24 februari doen Rob van der Rijt (Klimaatplein.com) en Frans Hondmann (OWA-Armor) een dringende oproep: De ecologische grenzen zijn overschreden. Er moet meer circulair geproduceerd worden. Vijf over twaalf Dat het vijf
Lees verder

Webinar Duurzame mobiliteit: tussen scepsis en optimisme
Webinar Duurzame mobiliteit: tussen scepsis en optimisme De verduurzaming van mobiliteit gaat te traag. De klimaatdoelen zijn nog niet binnen bereik, de groei en kostendaling van elektrische auto's stokken en niet iedereen kan zich al zo'n wagen veroorloven. En tegelijk zien sommige sprekers van het webinar 'Op naar schoner rijden' mooie
Lees verder

Nieuwsbrief februari 2022
Nieuwsbrief februari 2022 Zo gaan we 10 jaar met jullie vieren Beste Leden, Coöperatie ValleiEnergie is opgericht op 28 juni 2012 en dus bestaan we 10 jaar! En dat willen we niet alleen vieren met onze leden, maar ook met alle inwoners van de Foodvalley. We zijn begonnen om hiervoor verschillende activiteiten op te zetten....
Lees verder

Gemeente hard aan de slag om stormschade aan bomen op te lossen
Gemeente hard aan de slag om stormschade aan bomen op te lossen Noodkap soms onvermijdelijk om veiligheid te waarborgen De stormen van afgelopen week hebben ook in onze gemeente voor schade gezorgd aan de bomen. Bomen zijn omgewaaid of grote takken zijn afgescheurd. Door de grote hoeveelheid regen die er is gevallen, is de bodem verzadigd. Hierdoor
Lees verder

Gazprom en Wingas niet langer lid Vereniging Energie-Nederland
Gazprom en Wingas niet langer lid Vereniging Energie-Nederland In lijn met de algemene internationale maatregelen heeft het bestuur van Vereniging Energie-Nederland vanmorgen besloten het lidmaatschap van de Vereniging op te zeggen van Gazprom en Wingas. In de huidige situatie is hun deelname niet verenigbaar met de belangen van Het bericht
Lees verder